| LolaLOL98 a întrebat:

Sunt eleva in clasa a VIII-a, si de astazi purtam panglicile in piept. Ce mesaje as putea sa le scriu colegilor/colegelor? Am cautat pe net, dar nu am gasit nimic si nu am deloc inspiratie. Funda pentru cel mai bun si frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Multumesc pentru prietenia acordata!
Multumesc pentru ca ai fost cel/cea mai "tare" coleg/a!
Nu uita sa infrunti greutatile ce vor urma cu zambetul pe buze
Nu uita sa ramai aceeasi persoana pe care eu am cunoscut-o

Prietenii sunt precum piesele unui puzzle. Daca iti pierzi unul dintre prieteni, puzzleul nu va mai fi intreg niciodata. As vrea sa stii ca tu esti una dintre aceste piese in viata mea, pe care nu imi permit sa o pierd

"Prietenia e singurul antidot pentru ura, este singura garantie pentru pace". (Buddha)

Niciun drum nu este lung atunci cand ai compania potrivita. ( aici poti adauga pentru cea mai buna colega, prietena -sau ce vrei tu )

"Un prieten este acel cineva in compania caruia indraznesti sa fii tu insuti". (Frank Crane)