| together4ever a întrebat:

In ultima zi de scoala, purtam panglici pentru absolvire. Am inteles ca la sfirsitul festivitatii elevii isi scriu pe panglicile colegilor cite un mesaj scurt, o amintire ceva. Cam ce as putea scrie? Cel mai dragut mesaj-fundita

Răspuns Câştigător
| Just1dream a răspuns:

(prietenia e cantecul iubirii ametitor si pur. nu-l poti uita vreodata pentru ca iti umple inima).
eu zis ca ar fi bine sa folosesti astfel de cuvinte, ceva frumos care sa faca o impresie foarte buna

1 răspuns:
| InnocentSmile a răspuns:

Mult noroc! sau drum bun!(daca esti in a8a sau a12a si te desparti de colegi)sau Imi va fi dor!