| Wary_Forsaken_2001 a întrebat:

Hei TPU :'(, sunt in clasa a VIII-a si peste doua saptamani o sa ma despart de persoanele dragi cu care am stat 8 ani, va fi cel mai dureros moment din viata mea si as vrea sa imi spuneti si mie un mesaj care sa il postez pe Facebook sa imi iau ramas bun incat sa ii faca sa planga =].

3 răspunsuri:
| artmosfera a răspuns:

Hopa, hopa, mamă... Ești bun, să mor eu de nu. Tot a opta sunt și eu. Tu trebuie să pui mesaj pe Facebook, eu am ghinionul sau norocul, habar n-am, de a ține un discurs. Un discurs în fața directorului, a profesorilor, a tuturor colegilor mei, cred c-o să fie și personalul de serviciu. Tu știi cum mă simt eu? Revenind la tine, îți sugerez să scrii despre momentele fericite, amuzante, trăsnite, momentele WOW, PAM-PAM, dificile. Să spui câte un cuvânt pentru fiecare coleg al tău. Vrei să-i faci să plângă, fii sincer. Scrie ceea ce-ți dictează sufletul. Moor, ce siropoasă a fost fraza asta. Multă baftă cu mesajul, cu examenele, cu liceul, chiar și cu scurta vacanță de vară! Să intri la liceul și profilul dorit, să faci furori în societate (cu inteligență, evident).
un mesaj pe care*, pls. N-am făcut-o cu răutate. Așa-s eu, mai ciudată.

| elianakane a răspuns:

Pai poti sa zici prostiile pe care le ati facut împreună si chestii din astea apoi sa zici ca au fost cei mai frumoși ani din viata ta si ca o sa ai tot timpul cate o bucatica din fiecare in suflet și nu o sa i uiti niciodata

| senzarazzak9 a răspuns:

Lasa-l in pana mea de Facebook, esti Wary Forsaken pi pana ta bajet laughing). Nu e cel mai dureros moment din viata, incearca sa stai 4-5 ani cu niste prieteni, apoi sa fii despartit de ei si sa nu mai ai ocazia timp de 5 ani ca sa-i vezi, sau poate sa cresti un caine de rasa timp de 3 ani iar el sa-ti moara din cauza unor oameni fara inima. Nu iti trebuie niciun mesaj pe Facebook, oricum daca mergi la liceu poti merge oricand la ei, ce *** -.-