| ykow25 a întrebat:

Sunt intr-o dilema.Ma aflu intre doua stiluri vestimentare total diferite dupa parerea mea si nu stiu pe care sa-l aleg.Imi place stilul vintage, cu fuste scurte si ridicate peste solduri, bretele tricouri bagate in pantaloni pandantive vechi si chestii din astea, insa imi plac si blugii skinny si tricourile mari si largi pe deasupra, tenesii converse si machiaj cu negru. Sunt putin complexata pentru ca am solduri si putina... burtica insa vreau totusi sa fiu o fire delicata(ceea ce nu pot arata prin tricoiuri si blugi). Vreau totusi sa fiu comoda... Ajutooor! Daca imi dati si sfaturi despre par (coafuri messy) ar fi perfect-am parul mediu.Nici un machiaj natural video nu ar strica! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai daca tot nu poti alege intre cele 2 stiluri vestimentare ai putea sa le combini. Cum am facut eu am combinat stilul elegant cu cel urban. Poti purta unul dintre cele 2 stiluri combinate cu make-up si accesoriile celuilalt stil. Dar sa se potriveasca.
Ai aici niste video-uri cu make up - uri naturale si coafuri

http://www.youtube.com/watch?v=McsOKEvMjxI

http://www.youtube.com/watch?v=Axr7LdvMu0s&feature=relmfu
Si gasesti mai multe pe youtube pe canalul utilizatorului Luvableviet:)

Sper sa te fi ajutat`!;;)