| IonelaMariana99 a întrebat:

Hei TPU, sunt la sfârșitul clasei a 8-a și după cum e tradiția trebuie sa scriem colegilor în albume. Ei bine eu am o prietena foarte speciala și vreau sa ii scriu ceva de impact, ceva care sa ii rămână în minte... Ajutați-mă, va rog! Sa fie ceva sentimental happy

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Prietenul tau te inseala cu mine". Daca asta nu`i ofera un impact si nu`i ramane pe viata in minte, nu stiu ce altceva ar face`o laughing

Spune`i "Multumesc pentru toate clipele ce le-ai petrecut alaturi de mine, bune sau rele pe parcursul acestor ani.Am fost norocoasa sa am o asemenea prietena ca tine, cum nu vor intalni majoritatea persoanelor in toata viata lor."

| Cristina12457 a răspuns:

Și eu sunt pe a8-a,dar am scris deja colegilor în albume. Poți să scrii ceva de genul "În toți acești ani mi-ai arătat că ești o prietenă pe care mă pot baza. Abia acum mi-am dat seama cât de mult doare clipa despărțirii și sunt sigură că îmi va fi foarte greu să îmi iau rămas bun de la tine.Am fost colege, dar vom rămâne prietene. Sper să îți amintești cu zâmbetul pe buze de clipele frumoase petrecute împreună și să mai facem și alte amintiri. Mult succes în continuare"