| Paulici99 a întrebat:

Sunt veche pe facebook, iar acum mi-am facu un cont nou si daca vreau intru sa vb pe chat arata un semnul exclamarii si scrie chat dezactivat! Cum pot sa-l fac sa mearga? Funda+Vot!

1 răspuns:
| YvYutzza a răspuns:

Pai! Dai retrimiterea e-mailului de confirmare a noului cont de FACEbook si intra pe e-mail-ul cu care te-ai inscris pe facebook la noul cont, dai pe e-mail-ul ala primit in urma retrimiteri si fa ce spun ei acolo, reincearca apoi treaba cu chat-ul.Tre sa mearga! La mine a mers! Funda+Votu>?