| Roxidd19 a întrebat:

Urgenta! Deci... Am un neg pe mana dreapta pe degetul mic si nu stiu de unde l-am luatthinking Ma doare cand il ating si are radacina. Ce pot face pentru. a scapa de >el?: Fundaa!

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu-ti face griji. Daca il tratezi asa cum trebuie o sa dispara la un moent dat. Poti sa intrebi la farmacie de o solitie speciala pe care trebuie sa o folosesti in fiecare seara, inainte de culcare ( nu de alta dar in timpul zilei mai umbli cu mana prin locuri infectate). Bafta!kiss

| dyav0litza a răspuns:

Mai bine du-te la dermatolog ca poate ii si cancerigen mai ales daca ii nou