| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU vine in ianuarie majoratul lu fratele meu eu una ma stresez enorm de mult pentru ca vreau sa fie o petrecere foarte faina unde toți sa ne distram, eu as vrea sa il tina ori dintr-un club ori sa inchirieze o cabana la munte pentru o noapte dar faza cu cabana ar costa ceva...el este o fire mai retrasa si spune ca o sa mergem la un restaurant sa mâncam o pizza.Nici nu vrea sa îmi spună pe cine invita ca sa am si eu habar cine vine si ce le-ar placea invitaților laughing.Voi unde v-ați ținut majoratul? Cat v-a costat? Cum a decurs, ce ați făcut?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Lasa-l pe el sa se simta in largul lui, e ziua lui ( si majoratul), nu a ta.
Pe al meu l-am facut intr-un pub ( am inchiriat cateva mese) cu cateva colege bune, cate prietene foarte bune si verisoara mea, in total am fost 10 cu tot cu mine. ( asta si am vrut, doar persoane foarte dragi mie)
Am mancat, am vorbit, ne-am simtit bine, asta si conteaza.
In jur de 3-4 milioane a costat cu totul, dar acum 5 ani.
Deci lasa-l pe el sa aleaga, sa se distreze in felul si stilul lui ( conteaza sa ramana cu amintiri placute, nu sa isi aminteasca cu rusine de majoratul sau).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e majoratul lui, lasa l sa il faca asa cum vrea

| alin1317 a răspuns:

Majoratul lui, lasa-l pe el