| xBiiaM a întrebat:

Hei, TPU!
Voi ce cuplu ati alege : Sore si Rapha sau Vlad si Cristina? (Pariu cu viata) big grin.
Argumentati! >:

3 răspunsuri:
| AnKa76 a răspuns:

AmbelenDe ce? Pentru ca ambele cupluri imi plac big grin

| DeeutzaThaa a răspuns:

Vlad si Cristina
Căci mi se pare drăguţ căci nu ţin cont de vârsta şi fac un cuplu minunat
şi nu i-am ales pe Sore si Rapha Pentru că Nu îmi mai place cum se joacă sore cu rapha sad asta e părerea meawinking
Love Lala Band:X

| waitingForAmiracle a răspuns:

Vlad Gherman si Cristina Ciobanasu puppy dog eyes. Sincer, se potrivesc prea bine. Cum a fost mentionat mai jos, pentru ei nu conteaza varsta, conteaza ca se iubesc! Si sunt prea, prea frumosi impreuna :*