| fetelerebele a întrebat:

Hei TPU voi ce face-ti de craciun si revelion?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Oriunde ai fi contează să te distrezi happy!

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Petrec cu familia in Praga.

| CannbalCorpse a răspuns:

Acasă...
Tu cum iti vei petrece sarbătorile? Sper că te.am ajutat! O seară bună!

| fetelerebele explică (pentru CannbalCorpse):

La munte sau acasa nu stiu inca hihi

| CannbalCorpse a răspuns (pentru fetelerebele):

Oriunde ai fi contează să te distrezi happy!

| oOSaritaOo a răspuns:

De Crăciun stau cu my familly și de Revelion, cu prieteniii. happy Tu?

| Roxana121 a răspuns:

big grin Anu trecut la mine a fost un revelion naspa de tot, anul acesta din timp m-am pregatit, mergem toata familia la munte si sarbatorim frumos acolo.big grin doresc la toata lumea sarbatori fericite.

| KevinAnthony a răspuns:

De Crăciun:

În primul rând, Crăciunul este sărbătoarea Naşterii Domnului. De aceea, una din principalele activităţi, ar fi cântatul de colinde.
Apoi urmează împodobirea bradului şi decorarea casei pe din afara cu instalaţii.
O altă activitate importantă, în spiritul Crăciunului, este masa mare împreuna cu toată familia.
Şi nu în ultimul rând o „baie" de zăpadă, în familie nu strică. Plus că e o activitate distractivă.

Revelionul, probabil îl voi petrece acasă. Voi sta cu familia, prietenii la masă, vom povesti etc.

| Ƨirenia a răspuns:

Ies cu oameni.

| Alexandra7201 a răspuns:

O sa ma distrez alaturi de familie si prieteni. Tu?

| biancadinu99 a răspuns:

Eu una, Craciunul ilpetrec cu familia( si cred ca asa ar fi normal), Iar revelionul cu prieteni, nu ar strica putin mai multa distractie! big grin

| KeriB a răspuns:

In the club :X