| justme97 a întrebat:

Hei TPUhappyvoi ce parere aveti de filmul romanesc "weekend cu mama"? funda pentru raspunsul cel mai bun.
ps:mie sfarsitul mi se pare super naspa

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pentru mine e suuuper, e prea belea, l-am vazut de 20 de ori si nu ma mai satur de el :X :X : Xsfarsitul e naspa pentru ca nu e detaliat, e prea direct, era intentia de suspans, dar nu prea a functionat. in fine, oh go on, pentru mine chiar e un film fain, mai ales ca reda realitatea din viata unor persoane pe care chiar le cunosc, si este extraordinar cum in acest film au fost ontroduse toate urmarile abandonului familiar. straight face