| Panteraa a întrebat:

Vrea si eu statusuri despre amintiri dar nu de dragoste. Despre amintiri legate de copilarie. Dau funda. Multumesc anticipat. PS: Nu vreau sa imi dati site-uri sau sa fie de fite.

2 răspunsuri:
| GoHyeMi a răspuns:

Imi aduc aminte, de eu care eram, cat eram de dulce, si cat de mult zambeam, acum soarele privesc, si incep tot mai mult ca sa iubesc! Sper ca te-a ajutat, am inventat versurile!

| SickMind a răspuns:

Ce frumos era in copilarie cand singura amenintare era: te spun mamei tale!