| Roxanna112345 a întrebat:

Vreau niste idei de cadouri pentru 14 februarie ( prietenul meu are 18 ani).
I-am facut deja un tablou si am sa-l inramez, insa pe langa asta vreau sa-i mai dau ceva. Ceva idei?(cat mai multe) big grin
FUNDAA:*

Răspuns Câştigător
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Un tablou? fain! sugerez sa cumperi un cadou suplimentar ceva pe placul unui barbat, vezi o lista de idei pentru cadouri barbati pe http://www.buyxpress.co/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ am vazut cateva cadouri nu prea scumpe, alege ceva si in functie de preferintele sale.

3 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Camasa
tricou
carte
esarfa
fular
o sticla de whiskey/sampanie/coniac
ceas
bratara
parfum
gel de dus
after-shave
butoni pentru camasa
husa de telefon

| Awesom a răspuns:

Daca esti minora, da-i si tu o pizza. Daca esti majora, o poza cu tine sexy si fundita roz.

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Buna... Da am auzit ca cadourile de 14 februarie sunt o adevarata problema in ziua de astazi. Eu nu sunt experta in asa ceva, dar o sa iti dau un sfat : fai ceva facut din inima, ceva care sa para ca chiar tii la el. Eu ti-as zice sa ii faci o cina romantica sau ceva romantic... Sper ca ti-am fost de folos :*.