| LoveCata a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri pentru iubit de Craciun happy. Fundaa :*

3 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

Parerea mea ar fi, ca mai bine trebuie sa stii mai multe despre el..adica macar trebuie sa stii ce ii place. Adui ceva care sa-i aminteasca ceva de tine si inca ceva care ii place. sper ca te-am ajutat! >3

| LoveCata explică (pentru Mistiss):

De stiut stiu ce ii place, ca il cunosc foarte bine.Dar voiam mai multe idei...

| hamster89 a răspuns:

Daca are un samrtphone cumpara-i niste manusi pentru iarna cu care poti umbla pe ecranul smartphone-ului
http://falit.net/manusi-touchscreen/