| Monet a întrebat:

Hei TPU :)
vreau sa-mi cumpar niste pantofi cu toc pentru liceu(clasa a 9a)
http://www.hm.com/ro/product/07036?article=07036-A
pareri? vreau sa-i port mai mereu nu doar in prima zi, e prea mult?

3 răspunsuri:
| alexamealexa a răspuns:

Sunt frumoase, dar tine cont ca din cauza materialului care se aseamana cu pielea intoarsa, se vor murdari foarte usor. Avand in vedere ca le vei purta la scoala, adica toamna, cand ploua si e noroi, ar putea fi destul de incomod sa incerci sa le tii curate. Poate ceva dintr-un material mai permisiv ar fi mai bun happy. Oricum sunt foarte dragute si daca le alegi, sa le porti cu placere! happy

| ALEX2402 a răspuns:

Sunt o pereche buna de iesit mai mereu, dar daca le folosesti in prima zi de scoala sa nu le mai folosesti saptamana aia, poti incepe din urmatoarea, si poarta-le can 1-2 zile pe saptamana

| teo6dia4c99 a răspuns:

Sunt niste botine ok si mie nu mi se pare cam mult, dar conteaza de scoala. Adica sunt unele scoli in care copii nu au voie cu tocuri mai mari de 5 cm. dar mie mi se par ok. Si sora mea a avut ceva de genu si se ducea cu ele la liceu.