| Utica_Paula_1998 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa va intreb cum pot sa ma preac bolnava. va rog nu scrieti intrebari si raspunsuri tampite gen: de ce nu vrei sa te duci la scoala. pentru ce vrei sa te prefaci bolnava...

1 răspuns:
| HEROINAhero a răspuns:

Pe la inceputul anului prin luna mai, mi-a luat o luna sa racesc, am facut tot ce e posibil si din cauza asta am ajuns sa regret pentru durerile de spate laughing am facut prostia asta doar ca sa ragusesc sa mi se schimbe vocea big grin

Acum in prezent, cu vreo 5 zile in urma, iar am racit din cauza ca i-am spus unei colege sa-mi dea raceala ca sa mi se schimbe iar vocea laughing practic ai putea sa mergi la vreun prieten racit si sa te pupi pe obraz...nu stiu happy eu am luat raceala si de la cainele meu rolling on the floor