| Haemoglobin a întrebat:

Hei TPU happy. Vreau si eu niste filme cu vampiri, nu Twilight pentru ca le-am vazut pe toate 3.Si sa nu fie seriale.

FUNDA la cele mai multe happy

Răspuns Câştigător
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Ai vazut "Interviu cu un vampir"? Doamne, e genial filmul. 8->
In afara de asta, mai sunt :
- Dracula
- Blade
- Blade II
-True Blood
- Underworld
- Queen of the Damned
- Van Helsing.
Uite si altele aici : http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/

3 răspunsuri:
| PriliBlueBlood a răspuns:

Let me in sau escape from vampire island

| darixxD a răspuns:

Vampire Diaries, Blood Ties, Lesbian Vampire Killers [ rolling on the floor)))) ]My best friend is a vampire, Being Human, Suck. Eu doar atâtea ştiu. xD Sper că te.am ajutat ^.^

| niko32 a răspuns:

Blade Night of The Demons (2009) Perfect Creature Priest. 2011 Underworld.Rise.of.the.Lycans sunt 3 parti The Hills Run Red 2009 nu e cu vampiri dar e de groaza si sunt multe. de aici poti downloada filme cu sbtitrare in romana www.onlyus.ro