| mih2el2 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi de cadou pentru iubitul meu cu ocazia sf valentin

6 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o cana frumoasa, nu stiu daca exista in orasul tau, dar sunt locuri unde poti sa printezi pe cana poza, poza respectiva deschizandu-se la culoare cand pui apa calda, cafea sau altceva in cana happy
Am vazut personal asa ceva si e foarte fainwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza personalizata cu voi doi, sau un tricou personalizat, chestii de astea personalizate ca sunt super dragute sau un ceas un parfumel dar cred ca de astea tot i-ai facut

| Public22 a răspuns:

O partida de sex, parerea mea.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Păăăi, ceva care să simbolizeze dragostea pe care i-o porți...
Poți să îi iei o pernuță în formă de inimioară cu poza voastră pe ea. Cănuțe personalizate sau cu un anumit mesaj, un tricou care să aibă pe o parte o poză cu voi și pe cealaltă parte să-i scrii ce simți pentru el puppy dog eyes... Sau dacă astea ți se par prea "siropoase" poți să-i iei un parfum care ii place, un ceas, o șapcă de rap ( dacă îi plac ) laughing, un CD cu muzica preferata :3, etc... Sper ca te-am ajutat! :*

| badboybitter a răspuns:

Un parfum, o curea, un ceas.

| EuDeeu a răspuns:

O poza cu voi doi pusa intr-o rama!