| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau si eu niste statusri ( va implor fara tzy; si; iubhy; uh; thu sau altele ) mai noi daca se poate le vreau pentru` o pagina. Daca sunt versuri din melodii e ok, adica pagina se numeste Bitch. Multumesc anticipat. Funda cele mai frumoase.

1 răspuns:
| ImHere a răspuns:

Pune ce simti sau ceva de genu'. Nu te-ai saturat de genu' :"ma dau cu sania in frigider" sau "dau musca cu ruj" etc? Eu de ex acum am "feeling like hell" si o melodie de la metallica.