| ktyi a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de incurajare pentru o prietena, va rog puppy dog eyes Funda!

4 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

1. Ridica capul sus, mergi mai departe! Nimeni nu te poate da asa usor la o parte straight face

2. Haide, trebuie sa te ridici. Nu esti genul de fata ca sa pici :X

3. Totul va fi bine, vei vedea. In viata asta tu sigur vei reusi ceva smug

4. Hai, ridica-ti privirea si arata-le ce poti. Arata-le ca ii dobori pe toti!

5. Si de azi sunt sigura ca vei avea parte numai de succes:X Te vei bucura din plin de drumul ce l-ai ales :X

6. Nu-i lasa sa te vada ca nu poti. Chiar si asa, invinge-i pe toti.

7. Vei fi bine, vei trece si peste asta. Iar la final iti vei lua revansa:X

8. Lasa-i sa creada ce vor. Tu nu te cobori la nivelul lor.

9. Hey, tu esti prietena mea invingatoare. Tu pentru ei nu ai valoare:X

10. Vei reusi sa treci peste probleme. Sa cazi nu te vor face ele phbbbbt

Poate iti plac, le-am compus eu blushing nu sunt luate de pe net :*

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu ar trebui sa ii spui ceva din inima in loc sa intrebi pe TPU? Incurajeaz-o cuvintele tale si atunci va aprecia, ce crezi, daca vei lua un status idiot care ti-e si lene sa il citesti mai mult de o data, atunci se va simtii mai bine?

| EgoFiet a răspuns:

-Nu uita că eşti o fiinţă deosebită, că eşti unică. Sigur vei reuşi ce ţi-ai propus. Trebuie doar sa ridiki kapu sus!

-Sper să nu-ţi pierzi încrederea în tine. Eu te ştiu o luptătoare, toţi inamicii tăi mor de oftică pentru că te-ai născut învingătoare.

-Am încredere în tine, şi te voi sprijini mereu! Îţi dau acest mesaj de încurajare cu cel mai bun gând al meu.

-Oricat ai fi acum de trist, nu uita ca viata merge inainte! Pana la urma vei gasi pe cineva care sa te merite.

-Nu dispera! Sus te iubeste kineva!

-Lupta pentru visul tau, chiar daca te ranesti pe drum! Dragostea e ca zambetul; daca n-o daruiesti, nu valoreaza nimic!

-Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

-Orice ar fi eu cu capul sus voi pashii!

-♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

-nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai boni prietenei de pe pamant.love struck

-Orice ar fi, voi fi aici mereu. Stii bine te poti baza ai sprijinu meu!

Sper sa-ti placa!

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info/ro/status.php uite aici poate gasesti niste statusuri pa placul tau