| AnaMariia0921 a întrebat:

Statusuri de incurajare?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Legea atractiei

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci ne intrebi daca am putea sa iti spunem cateva idei pe care sa le pui tu sau altcineva la status, langa o fotografie sau pe un server, care sa inspire motivatie si speranta?
Atunci probabil cel mai simplu cuvant "pot!", fara alte abureli.

Sau ne intrebi daca este buna fraza din intrebare? Da, este.

Iar daca nu am nimerit nici in cele doua puncte exprimate mai sus, imi cer scuze si te rog sa ma corectezi ^_^

| mentholinks a răspuns:

M**e Dinamo, etc.

| oglindasultanului a răspuns:

Fa o lista de adjective pozitive.

| Apokales a răspuns:

"Viata este o distragere de la moarte." - Sper ca ti-a fost de ajutor. happy