| Cata980 a întrebat:

Vreau si eu niste urari de 8 martie pentru profesoare dar sa nu fie asa scurte....Ms Funda+vot

1 răspuns:
| LollypopMe a răspuns:

Martisorul
Mesaje si urari de Martie
Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou!
Rosu si alb!
Mesaje si urari de Martie
O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera!
Pentru tine
Mesaje si urari de Martie
Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile!
La multi ani de martisor!
Mesaje si urari de Martie
Toate florile din lume pentru primavara mea!
Cu dragoste
Mesaje si urari de Martie
Un martisor virtual purtator de sentimente 100% veritabile. Te iubesc. La multi ani de martisor!
Martisor cu drag si dor!
Mesaje si urari de Martie
Iti doresc un 1 Martie fericit si o primavara care sa iti infloreasca intregul an.
Tu
Mesaje si urari de Martie
Sa ramai mereu ca o primavara, ca o ciocarlie in inaltul cerului, ca o lacramioara...
Optimism primavaratic
Mesaje si urari de Martie
1 Martie reprezinta inceputul primaverii, anotimpul iubirii. Sa te indragostesti pasind prin raze, culegand ghiocei si impartind zambete...