| ArilAll4Tech a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra in legatura cu pozele astea: http://500px.com/AlinObaciu
Multumesc anticipat :D

5 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Pozele au o calitate inalta, sunt facute perfect.

| ionutbrezeanu a răspuns:

Sunt foarte foarte misto, claritate buna, mie imi palc big grin

| Dubi19 a răspuns:

Foarte bune. foarte de calitate. sunt okey iar unele impostaze sunt chiar dragute! Esti fotograf? Cu ce aparat ai facut aceste poze...sunt dragute:d

| ArilAll4Tech explică (pentru Dubi19):

Multumesc. big grin
Vreau sa fiu fotograf, momentan nu cred ca ma pot numi asa happy
Pozele le-am facut cu un Nikon D90.

| Dubi19 a răspuns (pentru ArilAll4Tech):

Mult succes! se vede ca ai talent, pentru ca prinzi momente autentice, pline de viata!