| Avasrin a întrebat:

Vreau si eu un film CU adolescenti, actiune si daca e si putine dragoste.Nu vreau ca filmul sa fie doar despre dragoste gen A Walk To Remember unde filmul este doar cum cei doi se indragostesc. Vreau un film in care sa fie si dragoste dar nu asta sa fie subiectul principal(gen Abduction).

2 răspunsuri:
| mberleal354 a răspuns:

-Trupul lui Jenifer super -filmul
-Scuip pe mormântul tau are 3 parti si este vorba despre o fata care este violată si ea se răzbună pe toti

| Avasrin explică:

Scuze ca nu am mentionat dar nu vreau sa fie nici foarte vechi(2011 in sus)