| Kim_Ioana_1990 a întrebat:

Hei TPU, vreau un nume nou pe Instagram, unul care sa contina Anisia si unul care sa contina Claudia, ma puteti ajyta cu niste idei?

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Dianisia

| tumbrishgirl10 a răspuns:

Pai eu zic anisia_c sau claudia_a, anisia.c, claudia.a, dar langa litera de dupa punct sau bara de jos, depinde ce vrei sa pui, poti adauga initiala numelui de familie
De ex numele de famile e radu
maria.ar, maria_ar, ariana_mr, ariana.mr, sau inversezi locurile. Mie mi se pare mai interesant asa. Sper ca te am ajutat