| LastWord a întrebat:

[Funda + Vot ]Buna TPU :* Vreau sa imi fac id nou si sunt in pana de >idei.:" Ma puteti ajuta careva? :* (Nu vreau sa contina nume.)

6 răspunsuri:
| BlueBubble a răspuns:

Simple.girl

brunette.girl

blonde.girl

beautiful. eyes

imperfect.people

perfect.life

pink.life

beautiful. dreams

private. love

crazy. loca

love_is_for_free

make_me_wanna_die_baby

sun.shine

blueberry.fruit

P. S: Nu ştiu care sunt folosite şi care nu big grin. Au fost ideile mele acum pe moment, sau titluri de melodii thinking În fine, eu sper să îţi placă. Apropo, să nu uit. punctul "." se poate înlocui cu bară jos "_", cuvintele se pot schimba (ex: blueberry.fruit - fruit.blueberry) deşi aşa cum le'am pus eu sună mai bine şi aşa sunt corecte, dar dacă îţi faci un id gen "brunette.vs.blonde" poţi înlocui "blonde.vs.brunette" laughing, matematic vorbind, schimbăm termenii laughing.

Fundiţăă puppy dog eyes?

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Osenzatiedefetita
pinkygirly
karma.ca
sunshine_girl
smile.is.she
color.ur.life
liveyourlife
cu_talpile_arse
bubu_lina

| badboy94 a răspuns:

E.id

| sagitarius27 a răspuns:

Eu_simplu

| Ganispir a răspuns:

sper sa iti placa xD