| KisaTheCute a întrebat:

Hei TPU :X. Cum pot castiga monede >hi5?: si mai am o inrebare. Pentru a face credite cu bara de instrumente cum trebuie sa o folosesc? Fundita :X [ Nod >: ]

5 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Trebuie sa iti deschizi un cont si sa bagi bani pe el sau mai era mai demult ca prin jocurile care le joci pe hi5 dar cuma cred ca trebuie sa bagi bani

| KisaTheCute explică:

Fundita cand o sa imi spui ce trebuie sa caut pe bara Hi5 rolling on the floor) de bagat bani stiam si eubatting eyelashes rolling on the floor))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci! pe bara aia poti cauta exact la fel ca pe google, dar fi atent priam data trebuie sa te locghezi dand login la bara de intrumente!
Cauti ce vrei, siteuri, jocuri.muzica orice big grin si castigibani big grin eu am deja 5 monede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ! pe bara aia poti cauta exact la fel ca pe google , dar fi atent priam data trebe sa te locghezi dand login la bara de intrumente !
Cauti ce vrei , siteuri,jocuri.muzica orice big grin si castigibani big grin eu am deja 5 monede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau folosesti si bara si tai clickuri pe oferte? eu am facut 14monede intr-o zi cu clickuri, 7/bucata, acum astept sa apara altele, anyway, daca folosesti si un proxy de usa e si mai binewinking
cu bara aia e pierdere de vreme, o data la saptamana iti dau si eu 1 moneda akol sati scoata ochii... c'mon mai degraba fac un acc adsense si folosesc propriul search la care iau 15 centi pe zi/ip
soooo...bara=**** pe batz