| Ourworld a întrebat:

love struck

Sunt in clasa a VIII a si in iunie am banchet iar eu m-am oferit sa fac invitatiile de banchet si nu prea stiu ce sa scriu pe ele. idei? love struck.

Răspuns Câştigător
| djkeyn a răspuns:

Pai poti sa scrii asa
Promotia 2006 - 2011

Va invita plini de emotii sa participati la banchetul clasei a VIII -a

Este momentul sa spunem: "MULTUMIM DOMNILOR Ca NE-ATI LUMINAT MINTEA SI SUFLETUL"

Va Asteptam cu drag,
ziua
data
si locatia big grin
daca vrei pot sa iti dau si modelul add: dj_keyn
funda

1 răspuns:
| anoni1060 a răspuns:

Am eu o idee.,, Clasa a-VIII-a (A, B, C, D,.) va invita la banchetul de sfarsit al anului, pe data de data-luna-anul, str, nr, si mai scrii orasul."