| Antonia679 a întrebat:

Zilele astea mă gandeam să mă apuc de vlogguri. Mda, poate nu o să fie cine stie ce. dar merită să incerc, nu? laughing Ce cameră ar fi bună pentru vlogguri? Cu ce as putea să editez videourile ( sunet, fundal, chestiile de bază laughing )? Si ce nume as putea să imi pun? N-am prea multe idei legate de nume laughing Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Antonia679 explică:

Mă cheamă Antonia laughing

| MarianaBilan a răspuns:

Buna happynu stiu eu nu stiu cate chestii...dar sper sa iti fie urile.

1. Camera Canon mie mi se pare o alegere buna...

2. Cand ma jucam cu videoclipurile mele laughing le editam in Windows Movie Market.

3. Pai vad ca te cheama Antonio...deci
-Antoio
-Oiotan(Antonio intors )
-Yksyw

Astea mi-au venit in minte laughing)!

Succeswinking!