| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpuu.Eu nu prea am avut banuti ca sa imi iau haine thinking Iar acum mama vrea sa gaseasca ceva ca sa am banii mei.Trec a 9a la liceu si o sa fiu dupa-amiaza.Pe langa bursa de merit de la scoala si alocatia (alocatia o sa mi-o ia mama si nu merge sa discut cu ea pe subiectul asta), cum as mai putea strange bani? Ma gandeam sa fac un curs de ceva(gen masaj dar e prea scump) iar apoi sa merg la diferite persoane sa le ajut. Funda.

A si inca ceva, in curand va fi un concet la 9 jumate seara (eu am 15 cum am mai spus sunt a 9a) si as vrea sa merg dar nu cred ca mama ma lasa la ora aceea.:-s cum as putea sa o conving?

1 răspuns:
| moldo15 a răspuns:

Spune-i ca si prieteni tai merg la acest concert mama ta crede ca inca esti mic si nu ai grija de tine happy stiu sentimentu sincersad ar trebui sa-i spui asta ( si eu tot pe a9 a trec laughing )