| anonim_4396 a întrebat:

Hei.va rog mult de tot puppy dog eyes
spuneti. mi si mie unde gasesc Converse All Star lungi in Ploiesti *niste magazine mai populare *. va rog mult de tot ajutati.ma ca tot caut pe net si nu gasesc.si in Ploiesti nu stiu unde sa ma duc exact. ( dau funda

1 răspuns:
| andunroll8 a răspuns:

Pe net clar nu gasesti, cauta si tu prin magazine mai mari care le stii in Ploiesti. conversii lungi de care zici tu sunt foarte raspanditi in toata tara si clar gasesti si in Ploiesti tongue