| PufarinaXD a întrebat:

Hei, va rog spuneti-mi si mie care sunt episoadele povestirii in povestea " Planeta celor doi sori", adica intamplarile sunt narate in ordinea in care se intampla, dar care sunt episoadele?

1 răspuns:
| Boscai_Roby_1998 a răspuns:

Pai. principalele episoade sunt : Planeta Ahra ziua, cand soarele benefic guverneaza si al doilea este Planeta Ahra noaptea cand soarele malefic apare. Eu am facut chiar anul asta Planeta Celor Doi Sori deci stiu... sper ca te-am ajutat cu ceva... big grin