| IoanaXxxxx a întrebat:

Hei! Va rog, tata vrea sa-mi cumpere un iphone 5, cat e de folositor? cum se aude la casti? pentru ce e "functia de ipod"? Aaa si mai ales am internet bun?big grin

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Pai e super telefonul, in viata asta in general cand cumperi lucruri originale, cu cat dai mai multi bani pe ele cu atat sunt mai bune si rezistente... ai internet bun, poti sa iei si wireless, iar aici depinde de viteza ce ti-o ofera wireless-ul, functia de ipod presupun ca e pentru ascultat muzica, ca si cum ti-ai cumpara un ipod... fii sigura ca marca Apple are un sunet foarte bun happy

| VampireGurl a răspuns:

Eee super telefonuu ` love struck
Cumprati`l!
Ipodu`. adica poti sa iti iei muzica pe teleofn si cand intri la ipod. vezi melodii, video. si la casti se aude super! da trebuie sa ai grija ca se aude taree raw =]]. Si internetu `. Poi dahh. Merge netu! Dar sa iti iei iphonu ` original ca altfel iti cere nu stiu ce cod original pentru net;] love struck
Funda? :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde daca iti cumpara 4 sau 4S.
iPhone 4S este mult mai rapid la navigarea pe internet sunetul in casti este extrem de clar chiar daac este volumul la maximum.
Este foarte folositor daca iti place sa fii mereu la curent cu ce se intampla pe internet, facebook in special daca esti o pesoana care nu poate trai fara a comunica sa zic asa, are de asemea foarte multe aplicatii.
Si iPhone 4 este foarte bun doar ca este putin mai incet si nu are grafica la fel de avansata ca 4S deci iti recomand 4S, cu aceiasi baci nuc are iti cumperi un iPhone 4 de 16/32GB iti poti cumpara un 4S de 8GB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A,functia iPod garanteaza sunetul cel mai bun de pe piata in amterie de telefonie mobila, iPod-urile redand cel mai bine sunetul in casti.
Daca alegi 4S beneficiezi si de bine cunoscutul Siri dar ca sa i folosesti trebuie sa vorbesti foarte bine engleza/germana/franceza.

| IoanaXxxxx explică:

Iphone 4 Adica!