| Miinato a întrebat:

Hei! Vreau pareri, va place Naruto Shippuden, daca da, la ce episod sunteti? happy pentru detalii asa de la fanii naruto catre altii, da`ti add : mide.shot29! Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Pai, eu am inceput sa citesc manga.;] Manga e cu mult inaintea episoadelor.; 3
- Pana acum sunt 249 de episoade, care deja le-am vazut.;] Sau, doar le-am citit in manga.;] Dar, cam sa-ti spun exact la ce capitol din manga " Naruto Shippuden " sunt; capitolul 572. :3
Astazi apare si cel de-al 573 -lea capitol, si trebuie sa-l citesc. :]
- Deci, mai vorbim noi.winking Pentru ca am observat ca a aparut capitolul 573, si trebuie neaparat sa-l citesc. :]

Pa, pa.

| Iulian09 a răspuns:

Eu sunt la zi si da e fain

| bokorrobert1999 a răspuns:

E super tare naruto shippuden mai tare decat cel cand era mic is la episodul 243 dar personaju meu preferat e sasuke si nu prea mai apare astept sa vad ce se mai intampla si o bataie naruto-sasuke ar fi super tare.