| DeMeTrIoN a întrebat:

Sall! Am si eu o mica intrebare pentru fanii animebig grine la ce episod din Naruto Shippuden incepe genericul "Lovers"? Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Cred ca la 206 cand Sakura isi marturiseste din sentimente. Oricum, se pare ca oricate faze de "love" ar avea tot nu are sanse sa se schimbe peste noapte intr-un "Romance" de toata frumusetea sau sa fie macar pe jumatate ca InuYasha!
P.S. Daca ar deveni "Romance" la noapte, n-ar trece nici o saptamana bine si deja ai auzi ca la sfarsit de shippuden-inceput de akipuden face Sakura ceva si Sasuke se intoarce in sat si se uita de tot.
P.P.S.De-am trai s-o vedem si pe asta... Cine mai stie...

2 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Genericul Lovers incepe de la ep 206 Sentimentele Sakurei http://www.anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-206.php