| MihaelaBlackMetal a întrebat:

Hei!
Vreau sa fac o pagina pe facebook dar nu stiu ce nume sa ii pun sad Puteti sa imi dati exemple.
Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| AleAlexutza12 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie ceva despre fete si baieti poti sa ii spui : Pustoaia misterioasa, baiatul rebel, ea il place si el la fel, ei 2 impreuna se potrivesc potrivesc, Daca vrei sa fie despre viata cu statusuri sau poveste poate fi : Nu se intampla ce vrei in viata reala, Sfaturi pentru toti, Nu te uita inapoi lasa trecutul in urma, Capul sus, viata merge inainte. Daca vrei sa fie despre cineva anume : o vedeta, un scriitor, un animal sau serial etc. poti sa pui numele lor sau fa un fan-page happy

Sper ca te-am putut ajuta happy Fundita?