| NynaBelieber a întrebat:

Salut,TPU.Vreau sa-mi fac o pagina pe facebook si nu stiu ce nume sa-i dau. Vreau sa-mi dati exemple de nume ca de ex.: "Pasul final.Inocenta" sau ceva de genul.
Va rog, cel mai bun primeste funda! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti creezi o asemena pagina? Cred ca ai trecut de pragul descoperirii internetului.
Facebook-ul in mod indirect, contribuie prin profilul sau la o imagine de ansamblu asupra ta, ca persoana. Eu de ex, am un nume foarte rar, poate chiar ciudat pentru unii, dar ma mandresc cu asta! Unii m-au intrebat daca sunt originar din judete cu influente maghiare sau germane, desi eu sunt din Moldova, la fel si parintii mei.
Pune-ti numele tau, nu aspiratii asupra realitatii, pentru ca "O sa pari altu' care nu se potriveste-n context" (Citat din Spike - Ultimul om)

| NynaBelieber explică (pentru anonim_4396):

Totusi,am nevoie sa-mi fac o pagina pentru ca imi place si vreau.Si habar nu am ce nume sa-i pun.