| ana_9938 a întrebat:

Hei vreau sa ma tund dar nu m-am hotarat inca cum....Am parul mediu, ce ziceti sa ma tund drept sau in scari?
Am auzit ca daca ma tund in scari mi se despica mai repede iar daca ma tund drept imi sta drept si nu mai trebuie sa folosesc placa
Funda pentru. cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Tunde-te cum iti place. Intreaba cel mai bine la frizer/coafor. Cred ca stie mai bine ce sa-ti spuna.

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Stiu din propia experienta.
Daca te tunzi in scari, iti va sta ondulat in ghilimele, si eu cred ca este mult mai bine, acum depinde, de trasaturile fetei, nu orcarei fete ii sta bine cu aceias tunsoare.Iar daca te tunz drept, drept o sa iti stea si parul.
Sper, ca te-am ajutat.Si inca un sfat tunde-ti parul cum iti place, nu conteaza parerea nimanui, asta le-am spus-o mai multor persoane, esti singura persoana care decide pentru tine.