| 1eudoareu1 a întrebat:

Cum sa ma tund? Am parul cret daca il tund in scari, dar daca e tuns drept se intoarce la varfuri si arata fuarte urata...acum am parul mediu. voi ce spuneti? vreau si niste poze. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| cosmywooz a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres sau http://www.google.ro/......tp?/imgres daca te-am ajutat da-mi funda ca incerc sa am si eu

| TheDarkShadow a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...nu trebuie sa te tunzi neaparat:p.incearca diferite freze lejere astfel incat sa se vada ca e cret.la mine merge.big grin

| 1eudoareu1 explică (pentru TheDarkShadow):

Vreau sa ma tund pentru ca nu mai are nici o forma...si arata ciudat...

| TheDarkShadow a răspuns (pentru 1eudoareu1):

Na...da ai incercat sa te speli si sa-ti dai cu spuma?; a mine merge si sta nice:d