| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hei. ziceti-mi va rog frumos cum vizualizez un folder ascunspuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Acest tutorial iti explica acest lucru :
http://www.youtube.com/watch?v=FvRnk-KfdEI

Succes!

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Intri in control panel, deschizi Folder options, selectezi tab-ul View, apoi bifezi, Show hidden files, folders, and drivers. Dai ok sau Apply si gata.

| ki21lu a răspuns:

Folder -> Instrumente de cautare-> Optiuni de cautare ->Vizualizare Si cauti acolo ...ai o lista "Fisiere si foldere ascunse" si bifezi "Se afiseaza folderele si fisierele ascunse" si "Ok"winking

| biiiiiiiiiiiiiiii explică:

Multumesc !