| HoneyCocaineee a întrebat:

Heiaaa! Deci... vreau sa-mi schimb data de nastere pe facebook si nu pooot, de juma' de an tot vreau sa o schimb si nu imi permite...care e faza? ( pana acum mi-am schimbat-o de vreo 2 ori ) big grin

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da' tu te-ai născut de mai multe ori, nu ai o dată fixă?
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu te-ai nascut in m ai multe zile sau care e treaba de ai schimbat-o de 2 ori si tot mai vrei?

| MisFit20 a răspuns:

Nu asa ca e o coincidenta ca te-ai nascut de ziua ta? Nu poti sa o schimb de 100 de ori, Facebookul detecteaza asta, prima data ti sa permis cu ideea ca ai tastat gresit data de nastere. Nu vei mai putea sa o schimb multa vreme.

| HoneyCocaineee explică:

De fapt dragilor... vreau doar sa-mi activez optiuneacu follow...straight faceSi e treaba mea ce fac cu contul meu! happy

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru HoneyCocaineee):

Zi-mi te rog ceva dubstep-uri tari big grin