| pactcudiavolita a întrebat:

Heii alzzhappy
As avea si eu nevoie de un pic de ajutor:X
dati-mi si mie niste idei cum sa fac poze artistice:X [cu mine]
Si unde as putea sa facthinking
Fundaa la care ma ajutapuppy dog eyes:*:*

Răspuns Câştigător
| EU_7813 a răspuns:

In camera ta stai in pat si Stai cu picioarele pe perete.
In iarba
pe asfalt
Cu un balon in mana si alergand
Sa sari
daca poti sa stai in cap
Sa faci spagatu...etc.idei nebuneti...
Sa mergi pe linia de tren.laughing etc Funda?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poti poza lucruri banale si sa le modifici pe picasa3 sau photoscape tongue. Prind foarte bine lucrurile din natura: o frunza pe iarba verde, un apus/rasarit, luna plina, papadie pozata de foarte aproape, buburuza pe un fir de iarba... Sper sa te ajute ce ti-am scris happy

| oAnna a răspuns:

Uite niste idei de pe o adresa http://hi5.com/......otoUser.do funita:-''''?