| droooog854 a întrebat:

Heii am 14 ani si ma gandesc la majorat acum nu prea am prieteni dar atunci sa chem la majorat oare o sa am?crying mi-e frica de asta?

2 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Hey eu zic mai bine sa lasi lucrurile sa decurga normal de la sine, mai sunt 4 ani pana atunci ai destul timp sa-ti faci o gramada de prieteni relaxwinking

| DianaDiia a răspuns:

Heii. Nu ai de ce să-ţi faci grji pentru asta. Ai 14 ani, şi ai timp să-ţi faci prieteni. O să vezi că toate lucrurile se rezolvă de la sine. Vei avea prieteni, vei avea sigur pe cine să inviţi! Timpul le rezolva pe toate!; o3