| Georgiana_Damaris_1998 a întrebat:

Heii!
Am 16 ani si imi place mult sa dansez...
Nu am facut niciun curs...
Vreau sa devin dansatoare...ce sfaturi imi d-ati?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Dacă asta este ceea ce îți place, atunci asta ar trebui să faci în continuare. Atunci când îți găsești pasiunea, trebuie să-i oferi o șansă.
Dacă vrei să devii dansatoare, atunci va trebui ca dansul să însemne mult pentru tine, cu toate că deja consider că înseamnă mult pentru tine.
Înscrie-te la un club de dans și îeși în lume cu asta, pentru că probabil vor exista spectacole, și doar așa devii mai bună.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja pentru a deveni o buna profesionista este tarziu.

| cristimihailov a răspuns:

Eu personal te-as sfatui sa urmezi o facultate serioasa si dansul sa il iei ca pe un hobby.

Cum a venit, asa poate si pleca.

| Futhakari a răspuns:

Bn bine ati place tie sa dansezi dar ce stil de dans si daca chiar vrei sa faci performanta trebuie sa inveti de la cei mai buni si sa te ti de treaba asta e cheia.

| PepiChuxD a răspuns:

Eu te-as sfatui sa inveti romana mai intai. laughing

| darling19 a răspuns:

Sa te duci la un curs de dans (depinde de ce tip de dans vrei sa practici..si in ce zona locuiesti) happy