| Mhjk_MiRu_1995 a întrebat:

Heii...am o intrebarebig grin ce trebuie sa fac ca numerele de telefon ale prietenilor de pe facebook sa-mi apara in telefon?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Sa le
Salvezilaughing

| cobrista a răspuns:

Reinstaleaza'ti aplicatia si dupa ce te vei loga iti va aparea "Sincronizare contacte''. Accepta sincronizarea si iti vor aparea in telefon toti prietenii de pe facebook la contacte. Insa nu apar numerele de telefon ale tuturor ci doar ale celor care le-au facut publice pe facebook. Succes!

| soniaesman491 a răspuns:

Pe iPhone?