| KittyRawwr a întrebat:

Heii TPU.happy
Am si eu o problema :-s
Am doua conturi de facebook si pe unu din ele nu merge sa ma loghez straight face imi cere un nr de telefon... si am bagat nr meu si mai multe nr ale prietenilor ca am zis poate nu merge nr meu si imi spune ca nr nu este valid (la toate numerele) straight face Tin sa mentionez ca atunci cand mi-am facut facebook-ul nu mi-a cerut nici un numar de telefon! :-s

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Numarul de telefon incepe cu prefixul tarii! adica 004 si numarul tau de telefon. 004 este prefixul Romaniei.