| Alinuta1 a întrebat:

Am o intrebare. Daca am nota scazuta la. purtare pe un semestru si sunt a 12a cand o sa nea diplomele de absolvire ma va striga ultima din cauza faptului ca am nota scazuta la purtare sau ne va striga in ordine alfabetica?

3 răspunsuri:
| emayperritos a răspuns:

Striga in ordine alfabetica

| Brigi1998 a răspuns:

Păi pe noi ne.a strigat în ordine alfabetică, și poate până la sfârșitul anului ți se vor șterge punctele happy

| Pandicornchan a răspuns:

De obicei se strigă în ordine alfabetică, dar depinde și de directorul/directoarea școlii smug