| eucathu a întrebat:

Heii... Am o intrebare! De ce aici, pe TPU nu imi da voie sa raspund la mai mult de 5 intrebari imi zici ca "Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" sad
Va rog ajutati-ma cat mai repede!
Primul raspuns corect primeste fundita puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai intra pe e-mail-ul tau si o sa gasesti un mail de la TPU..si dai confirmare..si dupa o sa poti sa raspunzi la cate intrebarii vrei u.
Sper ca te-am ajutat!

| Never4ever a răspuns:

Confirma e-mailul.

| Georg13 a răspuns:

Trebuie sa activezi contul happy.Da click pe "Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici", mai exact pe "aici" si ei iti vor trimite un e-mail pentru. confirmarea contului. Intrii pe yahoo.com,intri pe e-mailul tau si la mail-urile tale vei gasi si acest e-mai de confirmare a contului.Il deschizi si faci ceea ce iti spune acolo happy

| Samurah a răspuns:

Dai pe click aici din "Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"

Apoi intra pe e-mail si activeaza.

| eucathu explică:

Din pacate daca dau "click aici " nu imi apare nimic sad si nu am primit niciun email! crying