| ali31 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Imi pot dezactiva contul pentru o perioada de doar cateva zile? Sau pentru cat timp pot? Iar pozele, mesajele etc. se vor pastra? Va rog da ti mai multe detalii. Funda✌

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Dai pe săgeata din dreapta - ''Setările Contului'' - ''Securitate'' (stânga, sub ''General'') - ultima opțiune este ''Dezactivează-ți contul '' -introduci parola-alegi motivele și ai terminat.
Atunci când îl dezactivezi, nimeni nu va putea să te caute sau să îți vadă informațiile din cronologie, cât despre mesaje, poze...etc. ele se vor păstra, așa că nu îți face probleme.
Uite aici un tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=5ecT3sqyoDs