| anonim_4396 a întrebat:

happy am o intrebare si suna cam asa!. Unui baiat ii place de mine, si eu tin la el, dar nu mereu, odata tin, odata nu mai tin! NU inteleg. de ce? Vi sa mai intamplat? puppy dog eyes3

2 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Uneori poate iti pierde increderea aduca nu se comporta cum iti imaginezi tu nu e cum ai vrea tu sau poate iti place de alt cineva si nu il laci pe acesta cu adevarat...
Funda?

| madalinaelena17 a răspuns:

Pai poate placi pe altcineva, sau poate nu tii la el cu adevarat.